środa, 10 lipca 2013

Ważne informacje


Z przyjemnością informujemy, że do naszego Stowarzyszenia na dwa miesiące dołączyli wolontariusze z Polski, którzy przyjechali do nas dzięki programowi Erasmus. Marysia i Artur, którzy pracowali już z polonijnych fundacjach za granicami Polski (i nie tylko) będą pomagać nam w pracach papierkowych i ogólnej działalności, a także zajmować się polonijnymi pociechami podczas naszych spotkań i prowadzić dwa razy w tygodniu wakacyjne polonijne zajęcia z dziećmi. Zainteresowanych tematem rodziców zapraszamy do kontaktu i a dzieci do uczestnictwa!
Wolontariusze znaleźli się w Alanyi także dzięki uprzejmości tureckich Sponsorów - czyli biura podróży Asi Turizm, oraz biuru nieruchomości Sunlight Estate - zafundowały one bilety lotnicze i lokal mieszkalny. 

Wolontariusze przywieźli nam także, dzięki pomocy Konsulatu Honorowego w Antalyi książki z polskich fundacji wspierających Polonię, które wkrótce znajdą się na półkach naszej polonijnej biblioteki.

Informacje konsularne:

12.07 wieczorem - spotkanie dla polskich rezydentów z konsulem Piotrem Drzewieckim  z regionu Antalyi, miejsce zostanie podane wkrótce, ale prawdopodobnie okolice Manavgat / Side

13.07 odbędzie się w kolejny dyżur konsularny w godzi nach 12-14 Miejsce: siedziba Stowarzyszenia, czyli Kadıpaşa Mah. Bostancı Pınarı Cad. Gül Sk. No:5 (centrum Alanyi, okolice głównej poczty).

Brak komentarzy: